Hurtownia-Sklep Elektryczno-Oświetleniowy A-T S.A.

Bielsk Podlaski

A-T S.A. Bielsk Podlaski

Dane kontaktowe

ul. Rejonowa 4
17-100
Bielsk Podlaski
sklep.bielsk-podlaski@at-krotoszyn.pl
hurtownia.bielsk-podlaski@at-krotoszyn.pl
tel. 508013814

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek: 8:00-17:00
Sobota: 8:00-13:00
Niedziela: Nieczynne

Lokalizacja

Sklep – Hurtownia zlokalizowany w pobliży składów budowlanych w bezpośrednim sąsiedztwie marketu „Biedronka”. Okazały szyld, podświetlony po zmierzchu zwraca uwagę klientów z kilkuset metrowej odległości. Sklep posiada duży parking od frontu na kilkanaście aut, oraz parking od zaplecza z rampą załadunkową. Jest to najlepiej zaopatrzona hurtownia w mieście i zarazem sklep, który oferuje największy wybór oświetlenia dekoracyjnego. Ekspozycja towarów w sklepie na bieżąco jest modyfikowana zgodnie z potrzebami klientów oraz obowiązującymi trendami w dekoracji i wyposażeniu wnętrz. Eksponowane dla klienta są zarówno oprawy dekoracyjne jak również rozdzielnice, osprzęt siłowy, aparatura sterownicza itp.

Duży magazyn pozwala na zapewnienie dla klienta stałej dostępności produktów których najczęściej potrzebują. Do dyspozycji klientów jest zawsze dwóch sprzedawców, którzy rozpoznają potrzeby klienta i służą profesjonalnym doradztwem w zakresie wyboru odpowiedniego produktu. Placówka oferuje dowóz zakupionych produktów. Pracownicy regularnie odwiedzają klientów w terenie, przedstawiają aktualną ofertę, zachęcają do zakupu promocyjnych produktów. Do odwiedzenia sklepu zachęca klientów gazetka reklamowa kolportowana w sklepach spożywczych na terenie gminy, dwie tablice informacyjne (przy najbardziej ruchliwym rondzie w mieście oraz przy zjeździe w kierunku sklepu z drogi krajowej nr 19). Wizytówkę sklepu można również zobaczyć w Biuletynie reklamowym wydawanym na terenie powiatu.

Działamy na polskim rynku od 1990 roku. Od samego początku budujemy konsekwentnie wizerunek partnera pewnego i uczciwego. Wpisuję się to w naszą filozofię działania, obejmującą oferowanie produktów najwyższej jakości oraz otwartego stosunku do każdego klienta. Posiadamy ponad sto placówek na terenie całego kraju, które obejmują sklepy, hurtownie, magazyny oraz biura handlowe. Dysponujemy flotą transportową obejmującą ponad trzysta pojazdów, co umożliwia nam sprawną i szybką komunikację między filiami. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i zapoznania się z szeroką ofertą produktów. Proponujemy artykuły elektryczne i lampy. Bielsk Podlaski jest natomiast miejscem, w którym ulokowaliśmy kolejną z naszych placówek stacjonarnych. Wychodzimy w ten sposób do potencjalnych klientów stawiając na bezpośredni kontakt i indywidualne podejście.